O MNIE


psi koci okulista
Jestem lekarzem weterynarii specjalizującym się w okulistyce zwierząt, członkiem British Association of Veterinary Ophthalmologists (BrAVO).

W 2010 roku rozpoczęłam kształcenie podyplomowe w tym kierunku w  European School for Advanced Veterinary Studies (ESVAS) w Department of Science, University of Luxemburg. W 2010 roku ukończyłam szkolenie z zakresu okulistyki klinicznej. W 2011 wzięłam udział w praktycznym szkoleniu z mikrochirurgii okulistycznej w Ecole Nationale Veterinaire w Toulouse, we Francji.

W 2010 odbyłam kilkutygodniowy staż u boku Ricka F. Sancheza, BSciBiol DVM CertVOphthal DipECVO MRCVS w referencyjnej klinice NKR Veterinary Specialists w Wielkiej Brytanii. Do Anglii wróciłam w 2013 roku, by odbyć staż w największym ośrodku referencyjnym w Wielkiej Brytanii, The Animal Health Trust.

Ostatni rok pracowałam na stanowisku weterynarza okulisty w fińskiej lecznicy Petvet w Turku.  Swoją wiedzę i umiejętności mogłam sprawdzić w nie znanym dla mnie otoczeniu.

Jestem autorką prac z zakresu okulistyki weterynaryjnej w Magazynie Weterynaryjnym i Weterynarii w Praktyce. Prowadzę szkolenia dla lekarzy weterynarii. Miałam przyjemność wspólnie z doktor Oliwią Lis prowadzić wykłady z okulistyki podczas XXII Konferencji Weterynaryjnej w Kijowie.