Łódź
Amicus Centrum Weterynaryjne

ul. Tatrzańska 63 paw 40  ŁÓDŹ
tel. 730-500-250
www.wetrynarzlodz.plOferta dla lekarzy weterynarii

Serdecznie zapraszam lekarzy weterynarii z Łodzi i okolic do nawiązania współpracy. Obecnie współpracuję z kilkoma lecznicami w Warszawie i jej okolicach.
Ideą specjalistycznych konsultacji okulistycznych jest przyjęcie skierowanego pacjenta, zbadanie go, ustalenie diagnozy, planu leczenia i odesłanie do lekarza prowadzącego. Niezmiernie ważna jest dla mnie współpraca z lekarzem kierującym. Z tego względu po każdej wizycie okulistycznej, zostanie do państwa wysłany mailem raport z wizyty wraz z dalszymi zaleceniami w tym: termin wizyty kontrolnej, zalecenie pooperacyjne, skierowanie na inne badania weterynaryjne itp. Na każdym etapie leczenia, w razie jakichkolwiek wątpliwości, będziecie państwo mogli nawiązać ze mną kontakt telefoniczny.
 Z tego względu uprzejmie proszę o wypełnienie skierowania na konsultację okulistyczną, które dostępne jest na stronach:oraz przesłanie go mailem: okulistykazwierzat@gmail.com.

 Lekarze, którzy ze mną współpracują mogą liczyć na profesjonalne podejście, rzetelną informację i jak mniemam wdzięczność właścicieli zwierząt.


Konsultacje oraz zabiegi okulistyczne będą odbywać się w lecznicy :

Arswet  ul.Tatrzańska 63 paw.40, Tel. 730-500-250